Danfoss-type magneetventiel EVR 40 1 5/8 inch 042H1109 042H1110
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: BRANDO
Certificering: None
Modelnummer: BRV40-158S
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 5 stuks
Prijs: Onderhandelbaar
Verpakking Details: Binnendoos, karton, pallet
Levertijd: Onderhandeling
Betalingscondities: T/T,Western Union,MoneyGram
Levering vermogen: 100.000 stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: De Klep van de koelingssolenoïde Bestelcode: 042H1109, 042H1110
Poortgrootte: 1 5/8 '' (42 mm) Verbindingstype: Soldeer (ODF)
Functie: 2 normaal Gesloten manier Spanning: 24 V DC, 24 V AC, 110 V AC, 220 V AC