Danfoss Type BF Series spoelen met kabel lood 018F6261 220V-230V AC
Deze magnetron wordt gebruikt voor danfoss koelmagnetventiel. Bestelcode: 018F6257, 018F6259, 018F6261, 018F6251, 018F6252, 018F6253, 018F6265, 018F6260, 018F6264, 018F6280, 018F6282; spoeltype:BF024AS, BF048AS, BF115AS, BF230AS, BF240AS, BF380AS, BF024BS, BF115BS, BF220BS, BF110CS, BF230CS; Spanning: 24VAC, 110VAC, 220VAC; Vermogen: 21VA, 10W, 18W; Aansluiting: kabel; Beschermingsklasse: IP67;Isolatie klasseH.